jump to navigation

Kalev Sport janvāris 18, 2008

Posted by Igaunis in Igaunija, Par Latvijā notiekošo.
Tags: , , , , , ,
trackback

Vismaz gadus 7 vai 8 noteikti laiku pa laikam kaut kur izskan doma – kāpēc LTV7 nevarētu kļūt par sporta kanālu? Izskan, bet tālāk nekas nenotiek. Viss atduras pret to, ka vai tad tiešām būs tik liela auditorija, vai būs ko rādīt, vai varēs atpelnīt utt. utjp.. Varbūt ir arī vēl kāds iemesls, ko neesmu dzirdējis. Protams – televīzijas kanāla radikāla pārveidošana vai jauna kanāla izveide nebūt nav lēts prieks, bet …

… kāpēc tad igauņiem ir izdevies palaist gaisā jauno (nu jau ne tik ļoti, kādi 2 mēneši ir, tik nevarēju saņemties neko uzrakstīt) vietējo sporta kanālu Kalev Sport? Vai tad nu tiešām Igaunijas basketbola līgas spēles ir aizraujošākas par LBL spēlēm? Vai tad Igaunijas futbols ir daudz tālāk priekšā Latvijai? Hokejs? Handbols? Florbols? Dajebkas? Nu labi – varbūt uz slēpošanu un ralliju šie arī paņem, bet cik esmu skatījies, tad KS nebūt nekoncentrējas uz šiem sporta veidiem.

Varbūt ir laiks arī Latvijā izveidot ko līdzīgu, ne tikai par to runāt? Kāpēc lai es negribētu paskatīties, kā basketbolu spēlē, piem., Gulbenē vai Liepājā? Kāpēc man ir jāapmierinās ar mazumiņu? Kāpēc hokeju var skatīties tikai tad, kad spēlē kāda no izlasēm? Domāju, ka ļoti daudz cilvēku labprāt arī sekotu līdzi mūsu dāmu basketbolam. Ir taču tik daudz ko rādīt. Vajag tikai gribēšanu.

Vai ne tā?

Advertisements

Komentāri»

1. markanato - marts 21, 2008

A to kanaalu tikai caur kabeli var redzeet cik noprotu, ja?


Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: