jump to navigation

Biezais bomzis? augusts 3, 2007

Posted by Igaunis in Dažādi, Igaunija, Tartu.
trackback

Bomži ir, bija un būs itvisur. Citur vairāk pamanāmi, citur mazāk pamanāmi, labāk vai sliktāk ģērbti un ar dažādu ekipējumu – ratiņiem, maisiņiem, mugursomām … Tādi ir arī Tartu.

Kādu dienu stāvēju un gaidīju paziņas pirms ieplānotā no aizokeāna atvestās tekilas degustācijas pasākuma un pamanīju vienu vietējo iedzīvotāju “bez noteiktas dzīves vietas”, kaut gan tas, ko redzēju pēc tam radīja manī aizdomas, ka sākotnēji esmu nepareizi noteicis šī cilvēka sociālo grupu.

Vesā mierā šis kungs staigāja pa parku un lūkojās pēc 0.5 vai 1 kronas vērtajiem dzērienu iepakojumiem – pudelēm un bundžām. Redzēju viņu savācam vismaz kādas 4 pudeles. Pēc neilga brīža šis jau bija klāt pie tuvējās atkritumu urnas un sāka tajā aktīvi meklēt vēl kādu. Tā kā vērot šo procesu tā īpaši nevēlējos, tad skatījos citā virzienā, bet tad mani pārņēma jocīga sajūta – no tās puses, kur atradās bomzis sāka skanēt Nokia mobilā tālruņa zvana melodija! Palūkojos bomža virzienā un patiešām – viņš mierīgi izvilka no kabatas mobilo un, turēdams to vienā rokā un sarunājoties, ar otru roku turpināja meklēt labumus jau pieminētajā atkritumu urnā.

Diez kad Latvijā izdosies ieraudzīt kādu “mobilu” bomzīti?

Advertisements

Komentāri»

1. msmarii - augusts 24, 2007

O! Šitādu vēl nav gadījies redzēt. Vispār daži “bomži” nemaz nav bezpajumtnieki, vienkārši alkāni, kas piepelnās. Mums regulāri pa misenēm rokas tīri solīds vīrs vienmēr tīros džinsos un kreklā, braukā ar riteni.


Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: