jump to navigation

Transportēšanās jūlijs 9, 2007

Posted by Igaunis in Igaunija, Tartu, Transports.
trackback

Tā kā diezgan tuvu ir pienākusi tā diena, kad nāksies transportēties no punkta A uz punktu B, kur punkts A ir Rīga, bet B – Tartu, kas arī būs manas pastāvīgās rezidences vieta uz kādu, diezgan ilgu laiku, jāsāk domāt par transportēšanāš veidu.

Tā kā es vēl līdz šim savā pārvaldījumā neesmu ieguvis rozā dokumentu ko sauc par tiesībām, nākas izmantot sabiedrisko transportu. Iespējas? Braucienus no Rīgas uz Tartu piedāvā 3 pārvadātāji: divi Eurolines un viens Ecolines paspārnē esoši uzņēmumi. Šobrīd gan ir viena nelaime – uz Tartu no Rīgas var izbraukt tikai 19:00 vai 19:15. Biļešu cenas, šķiet ir ļoti līdzīgas, bet tā kā Eurolines biļešu rezervācijas sistēma internetā manī neradīja nekādu uzticību un likās absolūti nelietojama, taču Ecolines esmu jau pāris reizes izmantojis, mana izvēle par labu Ecolines nerada šaubas.

Standarta biļetes cena abos virzienos ir Ls 13.51, taču ieliekoties grupā no 19 līdz 26 gadiem sanāk par pāris latiem lētāk Ls 10.09 – apmēram tik pat cik līdz Liepājai un atpakaļ. Savadam visus vajadzīgos datus, jebkuru (vismaz Visa/Visa Electron un Mastercard/Maestro) Latvijā izdotas maksajumu kartes datus un aiziet – biļete kabatā.

Izbraucu 15.07.2007 plkst. 19:15. Vsjo.

Advertisements

Komentāri»

No comments yet — be the first.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: